Що з новим фонтаном за кінопалацом «Україна» у Рівному?

Він то працює, то не працює

І часто ранками у ньому помітні працівники «Рівнеоблводоканалу», які виконують якісь роботи.

Головний інженер «Рівнеоблводоканалу» Віктор Єфімов запевнив, що фонтан – цілком справний, але якісно працювати йому заважають невиховані рівняни:

Якісь люди лізли туди в саму чашу, завертали форсунки, які подають воду, форсунки забивалися. Але це такі механічні речі, на які впливає, безумовно, людина, яка погано вихована і, скажімо, яка якісь там свої брудні цілі переслідує, роблячи шкоду цьому фонтану. А сам по собі він працює. І я не бачу ніяких таких причин, щоб він не працював.

За словами Віктора Єфімова, новий фонтан працює за графіком, який «Рівнеоблводоканалу» надсилають з міського управління житлово-комунального господарства. У ньому визначений час роботи – це переважно вихідні та святкові дні.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: фонтан
Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень