Що у тренді в 2020 році: ялинки чи сосни?

Відповідь знають в облуправлінні лісового господарства Рівненщини

Фото ілюстративне - з мережі

У лісгоспах Рівненщини триває передноворічна кампанія.

На сьогодні лісові господарства області реалізували вже понад 9 000 святкових дерев на загальну суму близько 650 тис. грн.

Найбільший попит мають хвойні з Березнівського, Соснівського та Зарічненського лісгоспів, повідомляють у пресслужбі облуправління лісового та мисливського господарства.

Маленькі сосни. Фото з мережі

Зазвичай у лісгоспах затоварюються гуртові покупці, в тому числі й немісцеві. У нас склалася багаторічна тенденція, що вони віддають перевагу здебільшого соснам.

 

Найбільше купують дерева висотою до 2 м, які можна поставити у квартирі чи будинку, - розповіла Радіо ТРЕК речниця управління Світлана Горошко.

Продають у лісгоспах і ялинки в горщиках. Коштують вони трохи більше, ніж звичайні зрубані дерева

Щодо вищих новорічних красунь, то цьогоріч особливим попитом вони не користуються. Переважно їх купують для різних комунальних (і не тільки) закладів, однак через карантин більшість з них традиційні святкування цього разу скасували.

Нині працівники державної охорони посилено контролюють усі хвойні насадження області, аби вберегти новорічні дерева від незаконного зрубування.

Нагадаємо, що як і в попередні роки, всі новорічні ялинки та сосни, вирощені державними лісогосподарськими підприємствами, мають спеціальне маркування зі штрих-кодом. Це дозволяє перевірити легальність походження дерева.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень