Що робили триста гостей і зірки України у рівненському ПДМі (ФОТО)

Були театрали з-за кордону

Протягом п’яти днів у Рівному проходив театральний фестиваль «ЛІХТАРТ». Він зібрав понад 300 учасників – 18 театральних колективів із 10 міст України, а також з Польщі, Словаччини, Білорусі. Як повідомляють організатори фестивалю:

Він у себе включив 26 різнопланових вистав, абсолютно незаангажоване журі (жодного рівнянина), достойний призовий фонд (крім символічних призів - грошові винагороди для переможців), оригінальний дизайн фестивалю, яскраві церемонії відкриття і фіналу фесту, 6 майданчиків, на яких відбувалися вистави, майстер-класи від метрів України і зарубіжжя, вперше працювала майстерня театральної критики під керівництвом визнаного профі зі столиці.  

Фестиваль проходив у приміщенні ПДМ.

Гостями фестивалю також стали зірки - народні артисти України Богдан Бенюк і Володимир Мойсеєнко.

Голова журі – режисер-постановник Брестського академічного театру драми, драматург Тимофій Ільєвський.

«ЛІХТАРТ» поєднав у собі три номінації. В кожній з категорій визначається по 8 номінацій та краща вистава. Краща вистава фестивалю виборює Гран-прі. Цьогоріч переможці в категоріях та володарі Гран-прі, окрім традиційних відзнак фестивалю, отримали грошові винагороди.

Переможцями номінацій стали:

Краща вистава у категоії «Навчальні театри» - «Відчуй себе», естрадний театр «ШАРЖ», керівник Юлія Кратко, м. Київ.

Краща вистава у категорії «Юнацькі театри» - «Мауглі» Дитячий народний театр «Сорванцы», керівник Олена Вартанян, м. Харків.

Краща вистава у категорії «Молодіжні театри» - «Увесь Гамлет», DS «SLUCHADLO», керівник Маріца Шишкова, м. Нітра (Словаччина).

Ган-Прі фестивалю здобули театри CELCOM MALE DIVADLO (Старий Тєков) та KUSU CUKRU (Кремніца) зі Словаччини, керівник Петер Луптовський.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень