Що буде замість ковзанки у центрі Рівного?

У соцмережах обговорюють рівняни

Зокрема, рівнянин Зураб Кантарія зачепив цю тему на своїй сторінці у ФБ. Активіст також поширив фото, які свідчать про те, що на місці ковзанки біля "Злата Плази" вже встановлені дерев'яні будиночки.

 

Рівняни почали висувати свої версії щодо ліквідації місця активного відпочинку. Зокрема щодо того, що власники вже розпродують обладнання ковзанки, оскільки рівняни втратили до неї інтерес і вона стала нерентабельною.

Трохи привідкрив завісу відомий рівненський лірник Андрій Ляшук. Зокрема повідомив:

Як один із підрядників та партнерів того, що буде тут відбуватись, скажу таке: торговий центр "Злата плаза", прагнучи долучитись до створення у нашому місті атмосфери затишку та комфорту та зробити життя цікавим, хочуть створити для нас, назвем це так "Різдвяну казку". Ці хатки, що з'явились на місці ковзанки - це буде алея майстрів. Трохи відійшовши від совкових стандартів святкування і разом з тим шануючи національні традиції, буде реалізовано цікавий культурний проект. До речі, без залучення бюджетних коштів. Звичайно, що маркетингова складова теж тут не на останньому місці.

На сторінці ж "Злата Плази" у ФБ також вирішили зберегти інтригу. Написали лише

Залишилось чекати зовсім трошки!

Судячи з розміщеного промо-ролика - відкриття "Різдвяної казки" заплановане 3 грудня.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень