Що буде з курсом долара після ослаблення карантину: несподіваний прогноз

Експерти кажуть, що зараз останній шанс вигідно запастися валютою

фото ілюстративне

Після пом'якшення карантину курс долара залишатиметься стабільним.

Подорожчати долар може після відкриття туристичного сезону. Тоді можна очікувати не лише значного попиту на валюту, а навіть її дефіциту. Про це експерти розповіли виданню «Сьогодні».

Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин розповів:

І фінансові аналітики, і підприємці чекали більшого ослаблення карантину, перш за все – змін в роботі пасажирського транспорту, але цього не сталося. Немає транспорту – немає клієнтів, покупців.

 

А товарів і так досить, в тому числі критичного імпорту, такого, як паливо. Тому на наступному неповному робочому тижні стабільність на міжбанківському ринку навряд чи буде порушена.

Олег Пендзин переконаний,  що значні зміни курсу можливі тільки після повного скасовування карантину, яку уряд має намір розпочати з 22 травня. Тож значні зміни курсу цього тижня експерт не очікує.

фото ілюстративне

А от керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин, навпаки, очікує невеликих змін вже цього тижня. За його словами, це пов'язано з тим, що значна частина бізнесу розпочне свою роботу.

Між тим, експерти переконані, що цей тиждень – останній сприятливий шанс для придбання валюти як засобу накопичення.

Інфляційний тренд нікуди не зник. У бізнесу зберігається відкладений попит на валюту, який повною мірою почне реалізовуватися, щойно країна стане по-справжньому виходити з карантину. Наприклад, відкриється туристичний сезон за кордон і відразу зросте попит на валюту. Банки відразу підвищать курс. Тому тим, хто має гривневі надлишки та хоче їх конвертувати в долари, саме час це зробити, – розповів Олег Пендзин.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень