Що зробити із розбитим дзеркалом, щоб уникнути нещастя: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

Дзеркало було і залишається особливим предметом для багатьох культур. З давніх-давен дзеркало наділяли містичними властивостями. Воно сприймалося як межа, що розділяє світ живих та інший, невидимий вимір. 

Здавна люди вірили в те, що дзеркало здатне забирати позитивну енергетику і віддавати негативну. І коли дзеркало розбивалось, у цьому вбачали поганий знак.

Страх перед розбитим дзеркалом зберігся й досі. Відлунням цього є прикмета про «сім років нещастя». Навіть якщо відколовся невеликий шматочок, вірили, це призведе до втрати життєвої енергії.

Що робити із розбитим дзеркалом

Щоб нейтралізувати негатив, необхідно чимшвидше винести за поріг розбите дзеркало. В жодному разі не можна, щоб уламки переночували вдома.

Місце, де розбилося дзеркало, окроплювали святою водою та обходили із палаючою свічкою.

Суворо заборонено дивитись у розбиті уламки дзеркала, це, згідно із прикметами, може притягнути на людину великі біди.

Перед тим як віднести дзеркало на смітник, його пропонувалося помити під проточною водою. Завдяки цій простій дії вірували, що змивається «відображення» і зникає магічний слід власника.

Темрява/Тканина. Загортання дзеркала в темну матерію — це зримий образ ізоляції. Світло та «енергія» закриваються, а все небезпечне «нейтралізується» до остаточного прощання.

Ламання і закопування. Ламання або розбиття дзеркала на дрібні уламки повинне було перетворити цю річ з потужного символічного предмета на безпечне сміття.

Закопування повертало його землі — ще одна універсальна ідея завершення життєвого циклу предмета.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень