Що відштовхує чоловіків від жінок: Нестерпні звички, які дуже дратують

Це «відвертає» одразу

Що відштовхує чоловіків від жінок

Чоловіків від жінок відштовхують приблизно одні й ті ж риси:

  • настирливість;
  • балакучість;
  • стервозність.

Вище ми описали ті сторони жінки, які чоловіки відчувають одразу, після чого не цікавляться жінкою. Проте є й інші риси - ті, які проявляються вже у відносинах і можуть їх зіпсувати.

Натяк - вічна тема відносин чоловіка і жінки. Варто прийняти, що чоловічий мозок працює за іншою схемою і практично не здатний зчитувати натяки. Чоловіки цінують жінок, які вміють говорити прямо і чесно.

Поспіх і побудова планів - чоловіки не люблять, коли жінка поспішає і нав'язує своє бачення спільного майбутнього занадто швидко.

Розмови про колишніх чоловіків - історії такого роду діють на чоловіків так, як і на жінок, минуле - не найкраща тема для обговорень.

Провокація - не варто штучно провокувати чоловіків на ревнощі. Це може мати неприємні наслідки.

Порушення особистих кордонів - чоловікам необхідно мати простір для своїх справ, роботи й друзів, в які жінці занурюватися не варто.

Критика та невдоволення - всі люди прагнуть до хорошого життя, а людина, яка знаходиться поруч і вічно всім незадоволена - ніколи не зможе зробити життя партнера краще.

Які деталі в жіночій зовнішності дратують чоловіків - побічний ефект 21 століття

І, нарешті, поговоримо про найпростіше - зовнішність. Сучасні тенденції диктують свої правила, і часто жінки намагаються відповідати саме їм, проте це рішення не найкраще. Набагато краще знаходити свої особливі риси і їх підкреслювати.

Чоловіки не в захваті від:

  • штучних великих губ
  • дуже широких брів
  • великої кількості косметики й «маски» на обличчі
  • занадто яскравого волосся
  • задушливих ароматів
  • довгих і гострих нігтів
  • неохайного одягу
  • брудного волосся

Джерело: Главред 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень