![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Попит на техніку знизився на 40%, а ціни поповзли вгору
Через війну в Україні суттєво знизився попит на техніку та електроніку. Та й справді, для багатьох покупка нового телевізора просто не на часі, а нова кавомашина просто не по кишені. Як результат, попит на техніку знизився на 40%, а ціни поповзли вгору, що логічно, враховуючи курс валют. Що буде з цією категорією ринку далі?
Представники торгових мереж говорять, що ймовірно магазини будуть розпродувати наявний товар, а от новий не квапитимуться завозити.
Тож, різноманітних новинок на кшталт новеньких смартфонів, нових моделей пральних машин чи то ноутбуків ми ще не скоро побачимо.
Ба більше, навіть якби вони були у наявності, ціни покупців шокуватимуть, через курс валют і труднощі з логістикою.
За статистикою, найбільше впав попит на великогабаритну техніку, і таку, яку важко транспортувати. Люди буквально перестали купувати телевізори, кавомашини, ноутбуки, холодильники та пральні машини. Натомість поки що зберігається попит на планшети і смартфони.
Причин подорожчання чимало. Перша причина – це зростання курсу валют та його нестабільність, що вимагає від дистриб’юторів закладати ризики в ціну. Друга – зміна логістики, адже через неможливість постачання через Одеський порт, компанії мають завозити товари через порти сусідніх країн, а далі – наземним транспортом, пояснюють експерти.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК