Що скаже про Вас поза, у якій спите?

Вона розсекретить Ваш внутрішній потенціал

Фото із сайту Pixabay
Фото із сайту Pixabay

Оберіть позу, у якій Ви найчастіше спите та дізнайтеся про себе більше.

Ця поза для сну означає, що впродовж дня Ви сильно стомлюєтеся, Вам часто болить голова, ймовірно, через тяжку фізичну роботу, тому тіло потребує розслаблення. Разом з тим Ви дуже відповідальна, активна людина, яка намагається доводити усі початі справи до кінця.

Ви  емоційна людина, яка бурхливо реагує як на позитивні, так і на негативні події. Ви часто відчуваєте напругу та не даєте своїм м'язам розслабитися. Для того, щоб заспокоїтися, спробуйте робити перед сном масаж чи медитувати, тоді Вам буде легше та приємніше спати. 

Ви легка та безтурботна людина.  Рідко напружуєтесь та пускаєте життя на самоплив. Ви бачите лише позитивні сни та візуалізуєте свої мрії.

Ця поза говорить про Ваші творчі здібності. Попри те, що Ви працюєте на звичайній офісній роботі, можете також малювати або писати вірші. Іноді Вам сняться абстрактні сни, які стають джерелом натхнення для нових задумів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень