Що скаже про Вас поза, у якій спите?

Вона розсекретить Ваш внутрішній потенціал

Фото із сайту Pixabay
Фото із сайту Pixabay

Оберіть позу, у якій Ви найчастіше спите та дізнайтеся про себе більше.

Ця поза для сну означає, що впродовж дня Ви сильно стомлюєтеся, Вам часто болить голова, ймовірно, через тяжку фізичну роботу, тому тіло потребує розслаблення. Разом з тим Ви дуже відповідальна, активна людина, яка намагається доводити усі початі справи до кінця.

Ви  емоційна людина, яка бурхливо реагує як на позитивні, так і на негативні події. Ви часто відчуваєте напругу та не даєте своїм м'язам розслабитися. Для того, щоб заспокоїтися, спробуйте робити перед сном масаж чи медитувати, тоді Вам буде легше та приємніше спати. 

Ви легка та безтурботна людина.  Рідко напружуєтесь та пускаєте життя на самоплив. Ви бачите лише позитивні сни та візуалізуєте свої мрії.

Ця поза говорить про Ваші творчі здібності. Попри те, що Ви працюєте на звичайній офісній роботі, можете також малювати або писати вірші. Іноді Вам сняться абстрактні сни, які стають джерелом натхнення для нових задумів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень