Що росія вже встановила на аеродромі «Зябровка» в Білорусі та які несе загрози

У Білорусі на військовому аеродромі «Зябровка» облаштовують російську військову базу

«Зябровка»  - це гарний стартовий майданчик для балістичних ракет, якими окупанти обстрілюють мирні міста України. Про це в етері єдиного телемарафону повідомив Військовий експерт Петро Черник.

Це хороший стартовий майданчик для сумнозвісних балістичних ракет «Іскандер».

 

Це серйозна зброя, якою, на жаль, будуть наноситися удари вглиб нашої території.

 

Вони там (на аеродромі «Зябровка», - ред.) обладнали комплексну систему ППО, туди також рухаються комлекси С-400.

 

Противник не збирається здаватися та нарощує ракетний потенціал, - наголосив Петро Черник.

Він також додав, що у РФ може бути запас ще у декілька тисяч ракет, якими вони будуть намагатися підірвати в першу чергу моральний дух українців.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень