

26 березня церква вшановує пам'ять Святителя Никифора
Цей день краще провести подалі від лісу, тому що якраз прокидаються ведмеді від зимової сплячки.
Саме тому 26 березня намагалися не ходити в ліс без особливої потреби.
У давнину в цей день було заведено ходити на риболовлю. Річки звільнялися від льоду, а риба йшла на нерест. Тому улов в цей день обіцяв бути багатим.
Вважали, що в цей день вода має цілющу силу, тому з її допомогою можна лікувати різні хвороби.
Жінкам слід вмиватися нею, щоб надовго зберегти молодість і красу, а також вимити підлогу у власному будинку, щоб усі члени сім’ї були здорові й щасливі.
Наші предки вважали, якщо 26 березня зрубати дерево - це приверне нещастя. Тому у цей день заведено було з особливою повагою ставитися до рослин.
Не можна 26 березня надягати чорні речі. До великих неприємностей.
Не можна 26 березня брати гострі предмети в руки. Це стосується ножів і ножиць. Навіть хліб потрібно відламувати руками. В іншому випадку вас чекатиме серйозне випробування.
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
10 речей, які не можна робити з ножем, аби не накликати лихо: народні прикмети
Чому 23 березня вважали магічним днем: народні прикмети
Що не можна робити з волоссям, аби не накликати хвороби та негаразди: народні прикмети
22 березня - День 40 святих: історія, прикмети та заборони свята
Вісім речей у домі, які притягують бідність та негаразди: народні прикмети
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415