Щоранку болить живіт: що це означає й коли вже точно час до лікаря

Небезпека в тому, що після прийому їжі стає легше

Біль у животі, що виникає зранку натщесерце, може мати погані наслідки. Особливо, якщо це відбувається ледь не щодня, і зникає після їди.

Найпоширенішою причиною болю в шлунку натщесерце вранці є виразка дванадцятипалої кишки. А біль у  шлунку після їди є симптомом виразки шлунка.

Понад 80% виразок дванадцятипалої кишки інфіковані бактерією Helicobacter pylori (H. pylori). Ця бактерія викликає запалення слизової оболонки дванадцятипалої кишки, що може призвести до виразки.

До того ж протизапальні засоби, такі як аспірин та ібупрофен, а також шкідливі звички, як паління та вживання алкоголю, також можуть викликати виразку дванадцятипалої кишки.

Це поширена хвороба. Вона піддається лікуванню, але воно тривале. До двох місяців пацієнтам призначають ліки, що пригнічують кислотність.

Вчені дійшли висновку, що люди з інфекцією H. pylori більш схильні до розвитку раку шлунку, ніж люди, які не заражені цією бактерією.

З цієї причини, H. pylori класифікується як канцерогенний (викликає рак) агент для людини.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень