Щоранку болить живіт: що це означає й коли вже точно час до лікаря

Небезпека в тому, що після прийому їжі стає легше

Біль у животі, що виникає зранку натщесерце, може мати погані наслідки. Особливо, якщо це відбувається ледь не щодня, і зникає після їди.

Найпоширенішою причиною болю в шлунку натщесерце вранці є виразка дванадцятипалої кишки. А біль у  шлунку після їди є симптомом виразки шлунка.

Понад 80% виразок дванадцятипалої кишки інфіковані бактерією Helicobacter pylori (H. pylori). Ця бактерія викликає запалення слизової оболонки дванадцятипалої кишки, що може призвести до виразки.

До того ж протизапальні засоби, такі як аспірин та ібупрофен, а також шкідливі звички, як паління та вживання алкоголю, також можуть викликати виразку дванадцятипалої кишки.

Це поширена хвороба. Вона піддається лікуванню, але воно тривале. До двох місяців пацієнтам призначають ліки, що пригнічують кислотність.

Вчені дійшли висновку, що люди з інфекцією H. pylori більш схильні до розвитку раку шлунку, ніж люди, які не заражені цією бактерією.

З цієї причини, H. pylori класифікується як канцерогенний (викликає рак) агент для людини.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень