Що потрібно спалити 31 березня, щоб позбутися хвороб: народні прикмети

31 березня за новим церковним календарем вшановують пам'ять преподобного Іпатія, цілителя Києво-Печерського

У святого Іпатія просять зцілення від фізичних хвороб і духовних. Святий славився чудесами зцілення, молитвами і лікуванням сліпих.

У народі 31 березня за традицією розводили багаття і спалювали старі речі - вважалося, що таким чином можна очиститися, позбутися хвороб і всього недоброго.

Вважали, що Іпатій допомагає захистити житло від нечисті. Існувала думка, що саме 31 березня активізувались злі сили. У цей день заборонялося навіть згадувати про них.

Тому на всіх дверях і вікнах будинків малювали воском хрести, розкладали в оселях чортополох, просили Іпатія захистити від зла.

Що не можна робити 31 березня

На Іпатія не рекомендується сваритися з близькими, інакше можна накликати біду.

Також в цей день варто утриматися від шкідливої їжі, інакше потім весь рік будуть переслідувати хвороби.

У цей день нікому не можна дозволяти цілувати свого малюка, особливо якщо йому не виповнилося 7 років. Причому заборона стосується навіть батька дитини. Інакше дитина стане примхливою і неслухняною.

Народні прикмети забороняють залишати безлад у домі та брудний посуд, а також брати і давати в борг гроші або речі.

 

Народні прикмети на 31 березня

  • Уранці дощ – літо буде непогожим.
  • Хмари низько пливуть – до похолодання.
  • Весь день стоїть ясна погода – літо буде таким же.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень