Що покласти в позичений посуд, щоб не повертати його порожнім: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

 

Порожній посуд — це символ нестачі та бідності. Тому існує повір'я, що не можна повертати порожній посуд, у якому хтось приніс вам їжу або подарунок.

Тому, якщо хтось приніс вам посуд з їжею або подарунком, то його, згідно із прикметами, потрібно повернути не порожнім, а з чимось усередині.

Що краще покласти в посуд

Повертаючи посуд, ви можете покласти в нього щось, що відповідатиме вашим намірам і бажанням.

Якщо ви хочете подякувати за їжу або подарунок, то ви можете покласти в посуд щось смачне або корисне, наприклад, фрукти, горіхи, цукерки, печиво, мед, джем, чай, каву, спеції, сіль, цукор та інші продукти.

Якщо ви хочете побажати здоров'я і довголіття, то ви можете покласти в посуд лікарські трави, олії, бальзами, свічки, мило.

Якщо ви хочете побажати удачі та грошей, то ви можете покласти в посуд монети, банкноти, лотерейні квитки, підкови, ключі, магніти, фігурки, брелоки та інші предмети, які вважаються символами удачі та багатства.

Якщо ви хочете побажати любові та щастя, то ви можете покласти в посуд квіти, листівки, фотографії, сердечка.

Джерело

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень