Що покласти в кишеню куртки, щоб не було холодно: несподівана відповідь

Холодно не буде, якщо скористатися цим простим методом

Щоб почуватися комфортно навіть у найлютіші морози, можна скористатися запропонованим лайфхаком. Розповідаємо, яка маленька хитрість допоможе зберегти тепло під курткою, посилаючись на матеріал Ukr.Media.

Як утеплити верхній одяг та зберегти тепло всередині

Пропонується покласти шматочок вовни до кишені куртки чи пальта, який допоможе утримувати тепло всередині.

Вовна не лише здатна зігрівати, а й довгий час утримує й передає тепло.

 

Таким методом можна користуватися, якщо ви виходите на прогулянку, до магазину чи вам доводиться довго чекати громадський транспорт на зупинці.

Звичайно, цей спосіб не замінить повноцінного утеплення, однак послужить додатковим захистом від холоду, вітру чи морозу.

Які ще засоби допомагають зберегти тепло всередині верхнього одягу

  • Качиний чи гусячий пух. 

Напевно, кожному відомо, що цей матеріал використовується для виготовлення пуховиків або пальт, адже має чудові теплоізоляційні властивості. Тому, якщо ви вибираєте зимовий одяг для захисту від дуже низьких температур, варто звертати увагу саме на таке наповнення підкладки. Однак ці речі коштують значно дорожче, ніж на штучному ватині, наприклад.

  • Оброблення жиром диких тварин. 

Таким способом зазвичай користуються, щоб обробити взуття, бо жир відштовхує воду, створюючи на поверхні захисну плівку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень