Що не можна робити у мікрохвильовці

Що, крім металевого посуду та яєць в шкаралупі, не можна гріти у мікрохвильовці?

Що не можна робити за допомогою мікрохвильової печі?

Стерилізувати порожні банки

Не можна стерилізувати в мікрохвильовці порожні банки, бо прилад почне перегріватися і може згоріти. Щоб простерилізувати банки, їх спочатку споліскують і заливають в кожну приблизно по 100 мл холодної води. Пропарюють в мікрохвильовці на найвищій потужності 10—12 хв.

Сушити сухарі

Мікрохвильовка буде працювати коректно, якщо в продуктах, які ви хочете розігріти, є хоч якась кількість вологи. Тому в ній не варто сушити горіхи, сухарі, насіння, готувати сухофрукти — там практично немає рідини.

Невідповідний пластик

Іноді для розігріву в мікрохвильовій печі посуд визначають «на око» — якщо пластик товстий і щільний, значить можна. Але не весь пластик термостійкий, і при розігріві може виділяти токсичні речовини. Визначити, що ємність підходить для використання, можна за маркуванням із зображенням мікрохвильової печі.

Посуд зі сріблястим малюнком

Чашки та тарілки зі сріблястим або золотистим обідком чи малюнком намагаються використовувати для розігріву часто. І хоча це всього лише візерунок, фарба, якою він нанесений, містить метал, який проводить електрику. Якщо готувати або розігрівати їжу в такому, то можна помітити іскри. Це може призвести до поломки техніки або короткого замикання.

Фольга

Фольга — це тонкий алюміній, який блокує надходження електромагнітних хвиль в продукт. Це призводить до перегріву внутрішніх частин мікрохвильовки, а страва, загорнута в фольгу, залишається холодною.

Джерело: Порадниця

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень