Що буде з курсом долара найближчим часом

Аналітик зробив прогноз

З урахуванням того, що державний бюджет України базується на прогнозному курсі 45 гривень за долар, поки що не варто очікувати тривалого і значного зміцнення гривні щодо американської валюти. Про це повідомив аналітик Олексій Козирєв

Найімовірніше, Нацбанк просто намагатиметься максимально згладжувати курсові коливання щодо долара на міжбанку через свою політику «курсової гнучкості». І хоча довіра до долара у світі знижується, через місцеву специфіку в Україні валюта янкі залишиться ще довго символом багатства і відносної стабільності, – зауважив експерт.

Однак він порадив українцям поки що не позбуватися долара:

Котирування євро перебувають на максимумах, а просідання котирувань долара в Україні не спостерігається. Ви заздалегідь будете купувати євровалюту дорого і з ризиком її подальшого просідання, – пояснив Олексій Козирєв.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень