«Що Америка буде і що не буде робити в Україні»: Джо Байден опублікував колонку в The New York Times

Тиждень тому це видання виступило, фактично, за «здачу України» Росії

Цікавий хід зробив президент США Джо Байден: він опублікував «гостьову авторську колонку» у виданні The New York Times, який вважають чи не головним друкованим органом Демократичної партії.

Тиждень тому це видання опублікувало редакційне звернення з закликом до Білого Дому – визначитися – наскільки сильно США мають влазити в конфлікт в Україні, які так чи інакше «доведеться приймати важкі, але необхідні територіальні рішення для досягнення миру з Росією»

В останній день травня Джо Байден опублікував колонку у The New York Times колонку ц відповідь із заголовком «Що Америка буде і що не буде робити в Україні».


Подаємо основні її тези у перекладі Ostar Yarysh

  • По-перше, Джо Байден оголосив, що вирішив надати Україні просунуті ракетні системи і боєприпаси – «які дозволять точніше вражати цілі на полі бою в Україні». Але додав, що США не заохочують Україну наносити удари за межами її кордонів.

  • Поставки зброї до України продовжаться. Включно з артилерією, ракетними системами, гелікоптерами, Джавелінами, Стінгерами, дронами, радарами та боєприпасами.

  • Крім цього, Україна отримає мільярди доларів фінансової допомоги, яку затвердив Конгрес.

  • Джо Байден підкреслив, що принцип “Нічого про Україну без України” залишається в силі, і що він не буде закликати Київ - приватно чи публічно - йти на жодні територіальні поступки Росії.

  • Водночас США продовжуватимуть працювати з союзниками та партнерами щодо санкційного тиску на Кремль, а також щодо зменшення їхньої енергетичної залежності від Росії.

  • Америка буде і далі підсилювати східний фланг НАТО, але при цьому США не бажають війни між НАТО та Росією.

  • Тому Сполучені Штати не будуть прямо втручатись у війну - ні надсилаючи свої війська в Україну, ні атакуючи російські сили.

  • Станом на зараз в Білому домі не бачать ознак того, що Росія має намір застосувати ядерну зброю в Україні. Однак як підкреслив Джо Байден, будь-яке застосування такої зброї, будь-якою мірою буде “абсолютно неприйнятним і матиме серйозні наслідки”.

    ▪️ Від себе додам, що оголошення нового пакету військової допомоги від Білого дому очікується пізніше в середу. За повідомленнями, він має бути на суму $700 млн. Чекаємо офіційних деталей.

Також в соцмережах публікують таке фото. Можливо це перша партія тих самих MLRS/РСЗВ для України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень