«Ще більше дітей цьогоріч поїдуть в санаторій», - Рівненська ОДА

Завдяки співфінансуванню

Цього року на Рівненщині до санаторіїв поїдуть ще більше дітей. Мільйон гривень на це вже виділили з обласного бюджету.

Крім того, за новим порядком передбачається співфінансування поїздок дітей з різних джерел – місцевих бюджетів, профспілок, за рахунок батьків.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА. За словами заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко це дозволить батькам самостійно обирати санаторій для оздоровлення та залучати на це більше коштів:

Торік з обласного бюджету на оздоровлення виділили 6 мільйонів гривень, а з місцевих залучили більше 10 мільйонів. Оздоровили близько 60 тисяч дітей. Співфінансування позитивно вплинуло не тільки на збільшення дітей у таборах, а й на саму якість послуги. У результаті співфінансування витрат на путівки, доплата батьків не перевищувала дві тисячі гривень.

 

Повністю за рахунок місцевих бюджетів оздоровлювали дітей з «кризових» сімей – дітей з інвалідністю, сиріт, малозабезпечених, учасників АТО. За словами заступника голови Федерації профспілок Рівненської області Марії Рожко, активними в плані оздоровлення торік були й профспілки, зокрема, освіти, культури, охорони здоров’я, ЖКГ та лісової галузі.

Вдалося оздоровили майже 2400 дітей. Співфінансування організації дозволило знизити майже на половину вартість путівок.

Таку практику продовжать і далі.

Разом з тим, заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зауважила, що оздоровчий сезон вже недалеко. Тому важливо добре підготувати оздоровчі заклади. Необхідно подумати про їх безпечність, набір педагогічних та медичних працівників.

Усі ці питання розглянуть на координаційній раді з оздоровлення у Рівненській ОДА.  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень