Ще один випадок ботулізму на Рівненщині: захворіла дитина

Хлопчик у лікарні

Третій випадок ботулізму цього року зафіксували на Рівненщині — захворіла дитина з міста Сарни, яка вживала неналежно приготовлені консерви.

Хлопчик перебуває у лікарні під пильним наглядом медиків. Рівненський обласний центр контролю розпочав розслідування, щоб встановити джерело інфекції та запобігти новим випадкам.

Нагадуємо, що ботулізм виникає через споживання неправильно приготованих або зіпсованих консервів і є небезпечним захворюванням. При перших симптомах — слабкості, порушеннях зору, мовлення або ковтання — негайно звертайтеся до лікаря.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень