Ще двом рівнянам хочуть присвоїти відзнаку «За заслуги перед містом»

Хоча у серпні до Дня міста такі відзнаки отримали вже близько півтора десятка містян

Присвоїти відзнаки «За заслуги перед містом» хочуть 

архієпископу Рівненському і Острозькому ПЦУ Іларіону (Руслану Процику) - І ступеня,

 

гендиректору ТОВ виробничо-торговельного підприємства «Агропереробка» Ользі Рудомській - ІІ ступеня.

А запропонували їх відзначити депутати міськради Рівного Сергій Рибачок, Мар’ян Года та Єпархіальна рада Рівненської єпархії ПЦУ.

Коли цей проєкт рішення міськради розглянуть на сесії – поки не повідомляють.

До речі, такі відзнаки щороку вручають до Дня міста, який відзначають у наступну неділю після Дня Незалежності. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень