Ще чотири години боровся за життя: на півночі Рівненщини загинув 40-річний чоловік (ФОТО)

Досудове розслідування триває

На Сарненщині в ДТП загинув водій легковика. Аварія сталася вчора на трасі Київ – Ковель – Ягодин поблизу села Сварині.

Слідчий встановив, що водій автомобіля «Volvo XC90», 40-річний житель міста Сарни, не впорався з керуванням, зʼїхав у кювет та перекинувся.

Із тяжкими травмами кермувальника госпіталізували до лікарні. Втім, життя його врятувати не вдалося: орієнтовно через чотири години потерпілий помер.

Досудове розслідування триває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень