Shchavlinskyi з Рівного випустив кліп і дасть концерт у Текстильнику (ФОТО/ВІДЕО)

У п’ятницю

Рівне стає потужною кузнею музичних кадрів.

Новою відеороботою на одну зі своїх останніх пісень потішив нас цього тижня проект "Shchavlinskyi".

Лідером колективу є геть молодий рівнянин Євген Щавлінський, про якого відомо лишень, що він навчався (чи можливо й нині навчається) у Вроцлаві, а свої композиції записує у Рівному, на студії у Івана Рокіщука.

Як сказано у прес-релізі, Прозорі (Prozori) – перша відеоробота україномовного проекту Shchavlinskyi. Реліз дебютного альбому "The First" відбувся 12 листопада 2015 року в мережі. Пісня "Prozori" увійде до наступного альбому Shchavlinskyi, який побачить світ у 2017-му.

За словами фронтмена команди:

Прозорі – це пісня, що описує пошук у житті, ідеалізацію майбутнього, та ілюзії на рахунок того, що «десь буде краще». Ми хотіли передати, що справжнє щастя не в обставинах навколо, а всередині.

 

Доки цього не усвідомимо, завжди буде «шось не те».

Також є інформація й про саму пісню Прозорі (Prozori)

Вокал, автор музики та слів: Євгеній Щавлінський

 

Ударні: Ігор Гурич

 

Бас гітара: Михайло Кравчук

 

Клавішні: Олександр Ступак

 

Запис: Іван Рокіщук

 

Мастерінг: Сергій Попик

 

Зйомка, монтаж відеороботи: vageproduction

 

Актори: Андрій Єгоркін, Гліб Єгоркін

Ну й нарешті треба зазначити, що вже цього тижня в МПК «Текстильник» пройде концерт колективу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень