Шанс на життя: песик, який тиждень жив з мертвим господарем у Рівному, знайшов сім'ю (ФОТО)

«За тиждень вона, напевно, виплакала всі сльози над його бездиханним тілом...»

Понад дві тисячі перепостів у Фейсбуці про собачку Джулю. Ця вже не молода і лагідна руда красуня натерпілася горя за свій вік. Чотирилапу, нині вже покійний господар, знайшов у Рівному в стерилізаційному центрі.

Тваринка отримала шанс на гідне життя.

Однак близько місця тому померла дружина того чоловіка, а тиждень тому і він сам. Собака майже тиждень сиділа у зачиненій квартирі з бездиханним тілом господаря. На сполох забили родичі чоловіка, який вже тривалий час не виходив на зв’язок.

Вони приїхали до нього додому і стукали у двері – ніхто не відповідав, а з квартири чувся трупний запах.

Рятувальники відчинили двері й там виявили мертвого чоловіка. Джуля, налякавшись гуркоту, з яким відкривалася квартира, сховалася у помешканні. Сусіди попросили поліцію пошукати.

Згодом собачка вибігла і ніяк не могла напитися води через кількаденну спрагу. Люди її погодували та собачка два дні жила біля будинку.

Менше ніж за добу пост поширили понад дві тисячі користувачів.

Вчора увечері собачка зникла від під’їзду. Декілька мешканок будинку обходили все довкола до темної ночі з ліхтариками. Пошуки продовжили зранку. Згодом Джуля повернулася до будинку сама, її відразу нагодували та вже ні на мить не залишали, чекаючи на зоозахисників.

Подальшою долею собачки займається зоозахисниця Інеса Шишкіна. Джуля має їхати до іншого міста, де на неї вже чекають і готові дати любов і ласку для згорьованої тварини.

Сім’я з Харкова хоче забрати нашу Рівненську собацю,- повідомила зоозахисниця.

Джерело: 7 днів

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень