Шахрайку, яка ошукала пенсіонерку на понад 120 тисяч гривень затримали у Рівному

Поширена схема в дії

Шахрайку, яка ошукала пенсіонерку на понад 120 тисяч гривень затримали у Рівному. Інцидент стався минулого тижня.

Слідчі встановили, що 34-річна жінка повідомила 76-річній матері, що її син, нібито, потрапив  ДТП у Польщі. Для лікування травмованого вона виманила понад 120 тисяч гривень. Згодом виявилося, що аварії не було, та ніхто не постраждав.

Зловмисницю розшукали, нею виявилася раніше судима рівнянка. Вона вчинила злочин в період випробувального терміну. Суд призначив їй домашній арешт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень