

Цього разу постраждало двоє жінок
В обох випадках шахраї представлялися працівниками служби безпеки банку. Таким чином 59-річну жительку Вараша ошукали на 914 гривень, а 60-річну — на 12 тисяч 500 гривень.
Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Крім того, телефонні шахраї на сьогодні надсилають повідомлення про заблокування картки з різних номерів мобільних операторів із контактним телефоном для термінового уточнення інформації. У подальшому діють уже за стандартною схемою.
Поліцейські вкотре застерігають громадян при подібних телефонних дзвінках про заблокування картки перервати розмову, а при отриманні СМС — не телефонувати у відповідь та з’ясувати все в оператора колцентру за номером, зазначеним на звороті картки.
Радіо Трек: НОВИНИ
Зеленський прийняв рішення: що буде з переведенням годинника у березні?
З 2026 року таких доларів більше не буде: чи потрібно міняти старі гроші?
Що сталося з Ані Лорак після весілля: друг зрадниці розповів правду
Пільги для УБД: хто може їх втратити у 2025 році
Долар і євро вже не в моді — як українцям найкраще зберігати гроші у 2025 році?
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415