Шахраї представляються губернатором Рівненщини і… просять грошей (ФОТО)

Олексій Муляренко – обурений

Сьогодні голова рівненської обласної державної адміністрації – Олексій Муляренко поширив у себе на сторінці у Фейсбуці повідомлення наступного змісту:

Зі здивуванням дізнався, шо шахраї прикриваючись моїм іменем та представляючись моїми помічниками телефонують підприємцям і бізнесменам області з наполегливим “проханням” надати фінансову допомогу для дітей-переселенців.

 

Дії даних осіб є шахрайством і цим мають зайнятися правоохоронні органи. Між тим звертаюся до підприємців Рівненщини з проханням бути пильними та одразу повідомляти про такі випадки мені особисто і негайно звертатися до правоохоронних органів.

 

Вважаю шахрайські дії на темі допомозі переселенцям зі Сходу України та учасникам АТО особливо цинічними та підлими.

 

Переконаний, правоохоронці встановлять особи цих злочинців і вони понесуть заслужене покарання.

Якщо до Вас зателефонують з подібним проханням "від Муляренка", не забудьте скопіювати номер і переслати його нам на Viber номер Радіо Трек: 063 373 4 106 4

Ми спробуємо вивести цього шахрая в  прямий ефір і розпитати про важкі будні з життя Муляренка..

Ну, або вже безпосередньо в Поліцію - 102

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень