Шабунін із м. Рівне заявив, що скаже правду про партію Гайдукевича з м. Рівне вищому керівництву ЄС (ФОТО)

«Витирає ноги об щедру допомогу Євросоюзу» (с)

Віталій Гайдукевич та Віталій Шабунін обидва родом із Рівного: тут закінчували школу та ВНЗ, тут робили свої перші кроки у шоу-бізнесі та політиці

Один із лідерів руху #абинепорошенко знову згадав про свого головного героя. В аспекті останніх подій у ВРУ.

Законопроєкт про електронний документообіг в кримінальних провадженнях не вдалося ухвалити через заступника фракції Петра Порошенка – Артура Герасимова. Він запевнив, що «Європейська солідарність» – проти.

Про це 24 каналу заявив голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін. Він розповів, що спікери вже ставили проєкт на голосування в цілому, але Герасимов все зірвав.

«Почав кричати, що «Європейська солідарність» проти голосування в цілому. Тож, згідно з регламентом, спікер був змушений зняти питання з голосування в цілому», – розповів Шабунін.

Він запевнив, що у «Центрі протидії корупції» часто критикують і Володимира Зеленського, і Дениса Монастирського, і Дмитра Разумкова, коли на це є причини.

Проте цього разу кожен з них поводився гідно і зробив свою частину справи. Водночас саму справу провалив співголова фракції Порошенка, – наголосив Шабунін.

Він нагадав, що телекомунікаційну систему розробили за кошти платників податків країн ЄС, наданих Україні у вигляді технічної безповоротної допомоги.

«Ми в ЦПК зробимо все можливе, щоб найвищі посадові особи ЄС знали, яка саме політична сила витирає ноги об їх щедру допомогу», – додав він.

За словами Шабуніна, з введенням такої системи буде неможливо «втопити матеріали справи у підвалі». Також вже не зможуть тричі «забути» принести матеріали справи в суд.

P.S. Віталій Гайдукевич від недавнього часу є керівником обласної організації партії «Європейська солідарність» на Рівненщині. Саме він привів її до перемоги тут на місцевих виборах.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень