Шабунін із м. Рівне заявив, що скаже правду про партію Гайдукевича з м. Рівне вищому керівництву ЄС (ФОТО)

«Витирає ноги об щедру допомогу Євросоюзу» (с)

Віталій Гайдукевич та Віталій Шабунін обидва родом із Рівного: тут закінчували школу та ВНЗ, тут робили свої перші кроки у шоу-бізнесі та політиці

Один із лідерів руху #абинепорошенко знову згадав про свого головного героя. В аспекті останніх подій у ВРУ.

Законопроєкт про електронний документообіг в кримінальних провадженнях не вдалося ухвалити через заступника фракції Петра Порошенка – Артура Герасимова. Він запевнив, що «Європейська солідарність» – проти.

Про це 24 каналу заявив голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін. Він розповів, що спікери вже ставили проєкт на голосування в цілому, але Герасимов все зірвав.

«Почав кричати, що «Європейська солідарність» проти голосування в цілому. Тож, згідно з регламентом, спікер був змушений зняти питання з голосування в цілому», – розповів Шабунін.

Він запевнив, що у «Центрі протидії корупції» часто критикують і Володимира Зеленського, і Дениса Монастирського, і Дмитра Разумкова, коли на це є причини.

Проте цього разу кожен з них поводився гідно і зробив свою частину справи. Водночас саму справу провалив співголова фракції Порошенка, – наголосив Шабунін.

Він нагадав, що телекомунікаційну систему розробили за кошти платників податків країн ЄС, наданих Україні у вигляді технічної безповоротної допомоги.

«Ми в ЦПК зробимо все можливе, щоб найвищі посадові особи ЄС знали, яка саме політична сила витирає ноги об їх щедру допомогу», – додав він.

За словами Шабуніна, з введенням такої системи буде неможливо «втопити матеріали справи у підвалі». Також вже не зможуть тричі «забути» принести матеріали справи в суд.

P.S. Віталій Гайдукевич від недавнього часу є керівником обласної організації партії «Європейська солідарність» на Рівненщині. Саме він привів її до перемоги тут на місцевих виборах.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень