Серйозні травми отримала мешканка Сарненщини. Впала з підводи

Її ще мають перевезти у Рівне

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Рівненщині жінка травмувалася внаслідок падіння з підводи. Про це повідомляють в обласному центрі екстреної медичної допомоги.

- Сьогодні, 21 червня, о 9:18 надійшов виклик про те, що у селі Калинівка Сарненського району травмувалася 54-річна жінка.

 

Сталося це внаслідок падіння з підводи.

 

Вже за кілька хвилин бригада Степанського пункту постійного базування Центру ЕМД та МК оглядали пацієнтку. Жінка була у свідомості, у неї пошкоджений шийний відділ хребта, - йдеться у повідомленні центру.

Пацієнтку транспортували до Сарненської центральної районної лікарні. Опісля її доставлять в Рівненську центральну міську лікарню для подальшого огляду нейрохірургом.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень