Сертифікат про вакцинацію – за 4 тис.: СБУ «накрила» махінаторів із Дубна (ФОТО)

Фейкові документи виготовляли з використанням справжніх реквізитів ліцензованих лікарів та медзакладів

На Рівненщині СБУ ліквідувала підпільну мережу з виготовлення фальшивих сертифікатів про вакцинацію від COVID-19.

Організували махінації, за матеріалами слідства, мешканці м. Дубно, які не мали жодного відношення до медицини, повідомляє пресслужба СБУ.

Зловмисники виготовляли підроблені документи з використанням справжніх реквізитів ліцензованих лікарів та медичних закладів України.

 

«Клієнтів» шукали через спеціально створені групи в одній із соцмереж, а готові «медичні документи» надсилали замовникам через поштові сервіси у всі регіони України.

Вартість підробки коливалася від 3 до 4 тисяч гривень, залежно від терміновості її виготовлення. Після звірки даних «замовники» переказували обумовлену суму на банківські картки зловмисників.

У ході санкціонованих обшуків вилучили:

  • мобільні телефони, комп’ютери та флеш-накопичувачі з листуванням із потенційними «клієнтами» та їхніми персональними даними;
  • електронні файли бланків міжнародних сертифікатів про вакцинацію;
  • банківські картки, через які здійснювалися розрахунки.

Слідчі дії для виявлення всіх причетних до схеми осіб – тривають.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень