Семеро рівнян-дзюдоїстів увійдуть до паралімпійської збірної України

Вже за два тижня вони вирушать у Ріо-де-Жанейро

ХV літні Паралімпійські ігри пройдуть з 7 до 18 вересня в Ріо-де-Жанейро. Рівненські дзюдоїсти-паралімпійці становлять більшість національної збірної команди України з цього виду спорту.

Серед них: Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Людмила Логацька, Олександр Косінов, Олександр Назаренко, Олександр Помінов та Давид Хорава.

Цими днями до клубу «Олімпійські надії» на тренування дзюдоїстів-паралімпійців завітали рівненській школярі з НВК «Колегіум». Учні передали олімпійцям листівки і нащиріщі побажання успіху на літніх Іграх.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень