Селяни на Рівненщині влаштували толоку та палили гілля посеред села (ФОТО)

Було багато диму

Село Морочне на Заріченщині цими вихідними влаштувало толоку. Прибирали території біля нової сільської амбулаторії. Про це пише місцева газета «Полісся».

Біля морочненської амбулаторії майже гектар території. Саме щоб очистити цю площу від чагарників та старих дерев, зібралася громада Морочного на толоку. Погосподарювали на совість, адже біля нової амбулаторії має й територія виглядати красиво. Залишилося ще спланувати площу й висадити нові дерева. Це вже будуть робити морочняни на наступній толоці.

Безумовно, селяни гарно попрацювали (оціночне судження автора). Однак купи гілля під час толоки люди підпалили, чого не радять робити ані екологи, ані рятувальники.

Це загрожує займанням. Також дим розносить канцерогени та забруднює повітря.

Також в обласній ДСНС просять людей не спалювати сухостій, адже через це трапляється десятки пожеж. Окрім того, підпали загрожують тваринам - ящіркам, пташкам, зайчикам, їжачкам, - які живуть у сухій траві.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень