Чи був секс за згодою - у Рівному можна перевірити: про новий закон

І навіть є досвід встановлення істини у таких справах

Про такий спосіб перевірки у соцмережі Фейсбук поінформувала керівник Рівненського відділення Всеукраїнсьокї асоціації поліграфологів Альона Трачук:

Поліграф Центр РІВНЕ Вподобана сторінка · 3 год · Секс був за згодою?
З мого особистого досвіду: була справа, виправдати себе хотів той, кого звинувачували у зґвалтуванні. Зі слів його родичів: він — хороший, працелюбний, люблячий син, вона — розпусна дівка. А що в результаті?  Хлопець не звик відмовляти собі в забаганках.

 

Після проведення перевірки на поліграфі отриманий висновок експерта всіх шокував. Було прийнято рішення про дотестування вже зі свідченнями дівчини. І підекспертний зізнався, що під час сексу було сказано слово "НІ"!
 

Детектор брехні може бути основою у доказовій базі. Тому всі, хто переживають про безпідставні звинувачення, можуть спати спокійно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень