Сарненський район «об’єднали» з Березнівським (ФОТО)

Завдяки ДТП?

Стелу «Березнівський район», яка знаменувала в’їзд на територію краю, зруйнували. Вона розділяла межі Сарненського та Березнівського районів. Про це повідомив у себе на сторінці в ФБ екс-голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук:

Очевидно, що попередньої ночі, коли на багатостраждальному відрізку автотраси Рівне - Сарни землю окутав густий туман, а, може, за інших, невідомих мені обставин, хтось із водіїв випробував на міцність споруду, котра учасникам дорожнього руху вказувала про територіальний початок Березнівського району на межі із Сарненським. Споруда ця не витримала механічного натиску й завалилася. Чи встановлений правопорушник, який скоїв ДТП, наразі невідомо.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень