Сантехнік не потрібен: пробиваємо забиту каналізацію за 2 хвилини підручними засобами

Як пробити засмічення в каналізації

Колаж: Головред

Сильне засмічення в каналізаційній системі може стати справжньою проблемою. Але не варто впадати у відчай, адже існує кілька ефективних способів подолати цю неприємну проблему.

Чим розчинити засмічення в каналізації?

  • Гаряча вода з сіллю

Цей метод добре підходить для руйнування органічних відкладень. Закип'ятіть воду і додайте сіль, потім вилийте отриманий розчин в засмічену трубу. Повторюйте процедуру кілька разів, щоб досягти кращого результату.

  • Сода та оцет

Суміш соди та оцту може розчинити жирові пробки та легкі засмічення. Посипте соду в трубу, потім акуратно додайте оцет. Утворена реакція допоможе зруйнувати пробку. Після цього можна залити гарячою водою.

  • Окріп з лимонною кислотою

Кип'ятіть воду і додайте трохи лимонної кислоти. Цей метод добре справляється з органічними відкладеннями та допомагає усунути неприємний запах.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень