Сантехнік не потрібен: пробиваємо забиту каналізацію за 2 хвилини підручними засобами

Як пробити засмічення в каналізації

Колаж: Головред

Сильне засмічення в каналізаційній системі може стати справжньою проблемою. Але не варто впадати у відчай, адже існує кілька ефективних способів подолати цю неприємну проблему.

Чим розчинити засмічення в каналізації?

  • Гаряча вода з сіллю

Цей метод добре підходить для руйнування органічних відкладень. Закип'ятіть воду і додайте сіль, потім вилийте отриманий розчин в засмічену трубу. Повторюйте процедуру кілька разів, щоб досягти кращого результату.

  • Сода та оцет

Суміш соди та оцту може розчинити жирові пробки та легкі засмічення. Посипте соду в трубу, потім акуратно додайте оцет. Утворена реакція допоможе зруйнувати пробку. Після цього можна залити гарячою водою.

  • Окріп з лимонною кислотою

Кип'ятіть воду і додайте трохи лимонної кислоти. Цей метод добре справляється з органічними відкладеннями та допомагає усунути неприємний запах.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень