

Він помер у кареті швидкої
У Дубенському районі на коліях загинув чоловік. Повідомлення про подію надійшло на спецлінію 102 близько 19:30 вчора, 23 грудня, від машиніста потяга сполученням «Ужгород-Харків».
Поліцейські встановили, що на під’їзді до станції «Птича» поїзд допустив наїзд на 30-річного жителя села Пустоіваннє, який ішов коліями у попутному напрямку.
Попри застосоване машиністом екстрене гальмування, уникнути наїзду не вдалося.
Отримані травми виявилися несумісні із життям — потерпілий помер у кареті «швидкої» дорогою до лікарні.
Слідчі Дубенського Районного відділку поліції розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки руху на залізничному транспорті, що спричинило смерть потерпілого.
Радіо Трек: НОВИНИ
Досить уже говорити «добрий ранок»: Як правильно вітатися вранці українською мовою
60 років більше – не межа для мобілізації: у Раді вирішили змінити вік тих, кого залучать до війська
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Якщо на телефоні встановлений Приват 24: клієнтам повідомили про зміни
Важка дитина: 5 найнеслухняніших дітей за знаком Зодіаку
Неподалік Рівного Volkswagen влетів у припарковану вантажівку: Загинула 26-річна пасажирка
На півночі Рівненщини ВАЗ збив пішохода з велосипедом (ФОТО)
На Заході України у ДТП загинули топ-військовослужбовці: всі подробиці і фото аварії
У Рівному легковик збив пішохідку: жінка у лікарні
Неподалік Здолбунова Opel збив пішохода та влетів у маршрутку: Деталі аварії
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415