

Такого ви ще не бачили
Вудити рибу з комфортом уміють чоловіки на Рівненщині. Фотодоказ цього опублікували у спільноті Риболовля на Рівненщині.
Двомісний диван двоє рибалок поставили на березі водойми.
Не знаємо, чи щось чоловіки зловили, але ідея гарна.
У коментарях повідомляють, що такі комфортні умови для ловлі риби створили у Берестовці, що на Костопільщині.
У місцевому ставку є достатньо риби - від карася до амура, повідомляє Віталік Гурин.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці масово здають валюту: що купують замість доларів і євро
ПриватБанк почне стягувати комісію за популярну послугу: за що клієнтам доведеться платити
Пристрасть у роботі – Овнам, нові ідеї – Стрільцям: гороскоп на 17 червня
Ощадбанк звернувся до українців, які отримали на картку «тисячу Зеленського»
Список покупців, яких відверто ненавидять працівники магазинів
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798
Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.