Рибоохорона Рівненщини нарахувала понад 46 тис. грн збитків

В управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Рівненській області підсумовали рибоохоронну роботу за дев’ять місяців 2016 року.

Так, за цей період було викрито 467 порушень природоохоронного законодавства. Сума накладених штрафів сягнула 33 890 грн, а сума стягнутих штрафів – 24 140 грн. Сума нарахованих збитків від початку року сягнула вже 46 087 грн, а сума сплачених збитків дійшла до цифри 16 456 грн.

Як повідомляє прес-служба Рівнерибоохорони, до суду передано 69 справ для притягнення до адмінвідповідальності винних осіб. Викрито 5 порушень на землях водного фонду. Вилучено 139,06 кг риби, 219 одиниць знарядь лову та 2 транспортних засоби. 

  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень