Рибалка з Луцька потонув на Рівненщині

Його тіло знайшли сьогодні зранку

Чоловік 1969 року народження часто приїжджав рибалити на озеро у Хрінниках. Так було і вчора, повідомили Радіо Трек у службі на водних об'єктах. 

Рятувальники застерігали чоловіка не виходити на лід, однак надвечір він зник, залишивши автомобіль, на якому приїхав, на березі. Більше розповідає начальник обласної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах Анатолій Якимчук:

Його попереджали, що тонкий лід. Але не послухався. Він десь забрів на середину і зник ввечері. Ніхто не бачив. Машину лишив біля берега. Потім його друзі приїхали, почали його шукати. Це вже було темно. Сьогодні вранці, як розвиднілося, побачили на льоду його рибацькі снасті, бур. Його не було зверху на льоду. І довелося підключитися водолазам. Вони витягнули уже неживе тіло.  

Це перший трагічний випадок цього року.

Тож рятувальники вкотре застерігають не виходити на лід і не ризикувати життям. Адже, якщо нині він і товстий, проте надто крихкий.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень