Рятувальники навчали дітей "Безпечному дитинству "

В дитячому оздоровчому таборі «Агатівка» рятувальники Держслужби провели показово-навчальну акцію для дітей учасників АТО «Безпечне дитинство»

Надворі спекотна літня пора. Завдання дорослих – організувати безпечний відпочинок дітям. І добре, якщо вони знають та дотримуються правил власної безпеки. Але трапляються непоодинокі випадки, коли саме діти стають винуватцями та жертвами надзвичайних подій.

З метою організації безпечного літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2015 році Головним управлінням ДСНС в області було започатковано акцію «Безпечне дитинство», яка успішно проходить на території усієї області, а 11 серпня відбулася на базі оздоровчого закладу «Агатівка» в селі Симонів Гощанського району для дітей учасників антитерористичної операції на Сході України.

Для школярів, які відпочивають у таборі, рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та спорядження, ознайомили дітей із правилами безпечного відпочинку на воді, нагадали, як поводитися з вогнем, а також наочно показали, як правильно гасити пожежу. Піротехніки облуправління ДСНС на прикладі муляжів продемонстрували різні види боєприпасів: міни, снаряди, бомби, кулі, котрі їм досить часто доводиться вилучати із землі. У процесі заходу рятувальники звернули увагу дітей на необхідність дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також підозрілих предметів, щоб уникнути трагічних наслідків. А фельдшер-рятувальник роз’яснив дітям основні правила надання першої долікарської допомоги. Діти із захопленням одягали бойове спорядження вогнеборця і піротехніка та фотографувалися на пам'ять.

Загалом із початку літа на Рівненщині почали роботу 17 оздоровчих таборів. Тому протягом усіх літніх канікул рятувальники відвідають кожну зміну дитячих закладів відпочинку та нагадають дітям основні правила пожежної безпеки та правила відпочинку на воді.

Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій переконані, що подібні заходи допоможуть зменшити кількість нещасних випадків із дітьми та забезпечать безпечний відпочинок молодого покоління.

 

                                                   

 

ГУ ДСНС у Рівненській області

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень