Рятувальники просять не виходити на лід

Адже товщина криги ще надто небезпечна

Рятувальники обласної служби на воді закликають мешканців області бути обережними на льоду. Начальник обласної рятувальної служби Анатолій Якимчук нагадує, що найбільш небезпечна крига - перша та остання. Саме в цей час значно підвищується загроза нещасних випадків на льоду. Тож, перш ніж ступати на кригу – потрібно бути впевненим в її достатній товщині, адже у різних місцях річок та озер товщина льодового покриву може бути різною:

 

 

- Лід блакитного кольору – найміцніший, а білого – значно слабший. Для однієї людини безпечним вважається лід синьоватого або зеленуватого кольору і товщина того льоду повинна бути не менше 5-7 см. Для групи людей безпечним є лід не менше 15 см. Якщо буде така морозна погода днів 3-4  і товщина льоду буде 5-7 см., тоді можна виходити на лід.

 

Додамо, що рятувальники звертаються до батьків з проханням не пускати в ці перші дні сильного морозу дітей на лід. Адже, за даними Служби, впродовж 2015 року на водоймах Рівненщини  потонула 41 особа.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень