Рятувальники просять не виходити на лід

Адже товщина криги ще надто небезпечна

Рятувальники обласної служби на воді закликають мешканців області бути обережними на льоду. Начальник обласної рятувальної служби Анатолій Якимчук нагадує, що найбільш небезпечна крига - перша та остання. Саме в цей час значно підвищується загроза нещасних випадків на льоду. Тож, перш ніж ступати на кригу – потрібно бути впевненим в її достатній товщині, адже у різних місцях річок та озер товщина льодового покриву може бути різною:

 

 

- Лід блакитного кольору – найміцніший, а білого – значно слабший. Для однієї людини безпечним вважається лід синьоватого або зеленуватого кольору і товщина того льоду повинна бути не менше 5-7 см. Для групи людей безпечним є лід не менше 15 см. Якщо буде така морозна погода днів 3-4  і товщина льоду буде 5-7 см., тоді можна виходити на лід.

 

Додамо, що рятувальники звертаються до батьків з проханням не пускати в ці перші дні сильного морозу дітей на лід. Адже, за даними Служби, впродовж 2015 року на водоймах Рівненщини  потонула 41 особа.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень