Ryanair запускає нові рейси зі зручного для українців аеропорту

Йдеться про 15 нових маршрутів

Ірландський лоукостер Ryanair оголосив про розширення своєї присутності в аеропорту польського Катовіце, звідки українцям доволі зручно літати за кордон.

Як ідеться на сайті авіакомпанії, новий зимовий розклад польотів Ryanair через Катовіце на 2025-2026 роки охоплює 15 цікавих маршрутів, включно з трьома новими напрямками:

  • Будапешт (Угорщина);
  • Брюссель (Бельгія);
  • Трапані (Італія).

Також лоукостер додасть додаткові рейси в такі популярні сонячні міста:

  • Аліканте (Іспанія);
  • Афіни (Греція);
  • Катанія (Італія).

Як заявив заявив голова правління Асоціації авіації Верхньої Сілезії (аеропорт Катовіце) Артур Томашик,

Цьогоріч авіакомпанія Ryanair значно збільшила кількість регулярних рейсів з аеропорту Катовіце.

 

За перші три квартали 2025 року вона обслужила в нашому аеропорту на 14% більше пасажирів, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Почасти завдяки активності цього перевізника, цього року, вперше в історії аеропорту, ми перевищимо рубіж у 7 мільйонів пасажирів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень