Рваний чубчик — стильна альтернатива чубчику-шторці (ФОТО)

Тренд осені 2025

Якщо ви хочете освіжити образ цієї осені, зверніть увагу на рваний чубчик. Така стрижка не лише додає зачісці динаміки, а й м’яко підкреслює риси обличчя, роблячи образ молодшим і сучаснішим.

За даними Vogue, рваний чубчик входить до ключових тенденцій укладок 2025 року. Він нагадує чубчик-шторку, але відрізняється хаотичними й асиметричними кінчиками, які створюють ефект легкості й недбалості.

Чим особливий рваний чубчик

  • потребує мінімального догляду;
  • пасує власницям середнього та довгого волосся;
  • виглядає легко й невагомо;
  • м’яко обрамлює обличчя, підкреслюючи очі;
  • підходить до різних типів волосся — від прямого до кучерявого.

Такий чубчик візуально робить вилиці більш виразними, додає об’єму обличчю та гармонійно поєднується з різними формами — від круглої до витягнутої.

Водночас як наголошує Cosmopolitan, чубчик-шторка не втрачає актуальності. Його головна перевага — універсальність: він вдало підлаштовується під будь-яку текстуру волосся й має чудовий вигляд з подовженими пасмами або багатошаровими стрижками.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оксана Палаєвська

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень