Рвані сидіння, брудні штори і дірява підлога: у Рівному взялися перевіряти маршрутки (ВІДЕО)

Перевіряльники шоковані - з деякими водіями доводиться сперечатися, бо проблем вони НЕ БАЧАТЬ і НЕ ВИЗНАЮТЬ

280 маршруток щодня курсує у Рівному. І далеко не всі вони - у хорошому стані. Чи принаймні у нормальному - як на транспорт, який перевозить людей.

Після численних скарг пасажирів фахівці міського управління транспорту почали перевірку санітарного стану міських маршруток. Насамперед вони звертають увагу на охайність і чистоту салону, занотовують недоліки та зобов'язують перевізників їх усунути, повідомляє «Суспільне».

Вказується, що це перший такий рейд після річної (!) перерви, пов’язаної з коронавірусом.

Перевіряє автобуси, зокрема й головний спеціаліст міського управління транспорту і зв’язку Дмитро Царук. Каже, найчастіші проблеми - це старі брудні шторки, порвані або протерті сидіння та дірява підлога, за яку можна перечепитися.

На те, щоб виправити всі знайдені фахівцями недоліки у водіїв та перевізників є цілий тиждень. Якщо ж вони не дослухаються до претензій від управління і за 7 днів нічого не зміниться - на них чекатиме розірвання договорів, наголошує Дмитро Царук.

Більше про перевірки рівненських маршруток і їхній стан - у сюжеті «Суспільного» ????

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень