Рвали волосся та били по обличчю: дві школярки влаштували жорстоку бійку (ВІДЕО 18+)

Не змогли поділити хлопця

Дві неповнолітні дівчини в Дніпрі влаштували жорстоку бійку. Причиною конфлікту став хлопець. Відповідне відео оприлюднили в соцмережі.

Дівчата, яким на вигляд близько 16 років, лежать на асфальті та тримають одна одну за волосся. У якийсь момент одна з них починає бити іншу по обличчю руками, а після чого б'є ногою по спині. 

При цьому очевидці конфлікту не поспішали припиняти бійку. Вони знімали все на відео, а одна зі свідків навіть вдарила одну з дівчат по спині.

Увага!!! Відео містить нецензурну лексику!!! 18+

На записі видно, що конфлікти виникають відразу в декількох локаціях. Часом бійки починаються прямо на проїжджій частині вулиці, заважаючи тим самим пересуванню автотранспорту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень