Рукоборець з Рівненщини тріумфував на Кубку світу

Спортсмен із с.Оженин Олег Жох здобув перемогу на Кубку світу серед професіоналів Zloty Tur World Cup-2017, - повідомляє сайт Острог Район.

Олег Жох переміг у категорії «SENIOR MEN LEFT 86KG». Змагання відбувалися у польському місті Румія.

Нагадаємо, Олег Жох є семиразовим чемпіоном світу, семиразовим чемпіоном Європи, шестиразовим володарем Кубка Світу, срібним призером Кубка світу в абсолютній ваговій категорії, восьмиразовим чемпіоном України та багаторазовим переможцем всеукраїнських та міжнародних змагань з армреслінгу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень