Розумніші, але нещасніші – батьки порівнюють навчання в Україні та Німеччині

Кажуть уроки до ночі – типова картина в Україні

Бурхливе обговорення триває під дописом міністра освіти України Оксена Лісового про кількість предметів, які вивчаються у школі.

Українка, яка працює у німецькій школі, розповіла про методи викладання у цій країні. Тетяна Манакова працює у Берліні. Викладає у старшій школі у 7 – 10 класах.

Жінка каже: предметів у німецькій школі дійсно не так багато. Основні – німецька, англійська, математика. Інші предмети поєднані у курси: біологія, хімія, фізика – NAWI (природничі науки), історія, соціологія, географія – GAWI. Курси охоплюють основні поняття з цих предметів, те що важливо для практики у подальшому житті.

Мову і літературу не поділяють на окремі предмети, вичитують блоками.

Основна орієнтованість у навчанні – практичні навички та знання. Тем вивчають менше, але якісніше, – зазначила українка.

І додала, що завдання з математики мають практичний характер. Заняття тривають парами, по півтори години або діляться на 2 різних уроки. Вчитель вичитує свій матеріал за 45 хвилин, потім у клас заходить інший педагог та викладає свій предмет.

Ніякого тиску на учнів, не засвоїв програму – лишаєшся на повторний рік навчання,
– уточнила пані Тетяна.

Заняття тривають до 15:00 години максимум, продовжила українка. Опісля діти вільні до ранку. Домашні завдання на вихідні давати заборонено. У цей час учні мають відпочивати. Харчування у школах організували так, що під час великої перерви, яка триває годину, учні встигають пообідати та відпочити. Опісля можуть відвідувати гуртки чи тренування.

Про враження свого сина від навчання у німецькій школі та порівняння її з українською розповів і Тарас Чопілко. Його син відвідував у Німеччині п’ятий клас.

Навчаючись в Німеччині, мій син встигав після школи відпочити, відвідати спортивне тренування і потім зробити одне-два домашніх завдань з математики і мови. В Україні він після школи (кількість уроків на 2-3 більша) ледве встигає щоб відвідати тренування, а потім сидить до 23 або 24 години виконуючи домашні завдання з УСІХ предметів. Дитина знаходиться на межі від даного навантаження, і уже від спорту не отримує задоволення знаючи скільки його чекає домашки вдома.

Можливо наші діти і розумніші закордонних ровесників, але вони точно і нещасніші за них! - завершив свій допис батько.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному втрачено сумку з дитячими речами

Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою. 

Собаку по кличці Сем шукають у Рівному

Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08

У Рівному знайшли посвідчення учасника бойових дій

У Рівному на зупинці 12 школа, знайшли посвідчення учасника бойових дій. Документ виданий, на ім'я Рогожніков Віктор Петрович. За деталями звертайтесь за номером: 099 92 60 612

Більше оголошень