«Розтоптали Майдан», - учасник Революції гідності про сьогодення

Художник з Рокитного Віктор Жульжик поїхав на Майдан у Київ після того, як в ніч на 30 листопада бійці «Беркуту» побили людей, переважно студентів

18 і 19 лютого в Маріїнському парку Віктор Жульжик (на фото) отримав поранення обох ніг від розривів гранат. Його вивезли в лікарню.

Після Майдану став волонтером, збирав і возив допомогу нашим бійцям в Курахово, Краматорськ, Мар’їнку, Піски.

Нині Віктор Жульжик підсумовує результати Революції так:

Розтоптали Майдан. Хто? Ті, хто ним керував. Людей з Майдану загнали в Іловайський котел, в інші котли. Вкрали віру в людей. Підняли ціни, тарифи, а тих, хто протестує, називають агентами Путіна. Все гірше і гірше, кращого я не бачу. Система зайшла в штопор. Тим, хто прийшов з АТО, не так легко відстояти свої права. Але Україну потрібно зберегти, і якщо треба буде ще раз стати на її захист, я стану. 

Віктор Жульжик нині

За інформацією Рокитнівської районної ради.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень