Розмір руки розповість дещо цікаве про Ваш характер

Для цього Вам не знадобиться лінійка

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Поміряйте відстань від ліктя до кисті рук так, як на малюнку, та прочитайте, що це означає.

Маленька рука

Ті, хто не зміг дотягнутися до кисті, люди-авантюристи.

Такі люди не можуть всидіти на місці, їм потрібні нові відчуття та ризик. Тож у будь-яку хвилину готові відправитися в подорож. І взагалі ці готові на все, аби розвіяти нудьгу.

Володарі маленьких долонь більше за інших страждають від браку уваги. Вони часто наступають на одні й ті ж граблі та постійно роблять одні й ті ж помилки. Сперечатися ці люди вміють як ніхто інший. Вони завжди спираються на факти та логіку, тому переспорити їх майже не можливо.

Велика рука

Ті, у кого долоня більше середнього, як правило, є перфекціоністами, які годинами можуть займатися складною та нудною роботою.

Вони завжди помічають дрібниці та деталі, постійно шукають нові способи вирішення завдань і навіть можуть не відчувати втоми.

Люди з великими долонями сприймають реальність трохи гостріше, ніж варто було б, в результаті багато що беруть близько до серця. Крім того, ці люди часто ставлять інтереси інших вище своїх. Тому зазвичай швидко приходять на допомогу іншим.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: руки
Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень