Розмір руки розповість дещо цікаве про Ваш характер

Для цього Вам не знадобиться лінійка

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Поміряйте відстань від ліктя до кисті рук так, як на малюнку, та прочитайте, що це означає.

Маленька рука

Ті, хто не зміг дотягнутися до кисті, люди-авантюристи.

Такі люди не можуть всидіти на місці, їм потрібні нові відчуття та ризик. Тож у будь-яку хвилину готові відправитися в подорож. І взагалі ці готові на все, аби розвіяти нудьгу.

Володарі маленьких долонь більше за інших страждають від браку уваги. Вони часто наступають на одні й ті ж граблі та постійно роблять одні й ті ж помилки. Сперечатися ці люди вміють як ніхто інший. Вони завжди спираються на факти та логіку, тому переспорити їх майже не можливо.

Велика рука

Ті, у кого долоня більше середнього, як правило, є перфекціоністами, які годинами можуть займатися складною та нудною роботою.

Вони завжди помічають дрібниці та деталі, постійно шукають нові способи вирішення завдань і навіть можуть не відчувати втоми.

Люди з великими долонями сприймають реальність трохи гостріше, ніж варто було б, в результаті багато що беруть близько до серця. Крім того, ці люди часто ставлять інтереси інших вище своїх. Тому зазвичай швидко приходять на допомогу іншим.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: руки

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень