«Розірвав серце на молекули»: вийшов новий і останній трек українського музиканта

Таємничий репер інтригує

Krechet замість своїх фото у соцмережах публікує такі знімки

Таємничий український репер Krechet, який приховує своє обличчя та ім’я, випустив новий трек з підписом:

Мій останній трек, щоб слухачі думали, що вони щось рішають

Нова пісня вийшла дуже ліричною і не схожою на інші твори артиста. В коментарях фани висловлюють своє захоплення і занепокоєння водночас:

  • Розірвав моє серце на молекули

 

  • Дуже зачепило, відчувається якийсь відчай, але хочу вірити, що це не останній трек!

 

  • Маю надію, що це не останній трек, братику. Роби, що робиш, головне — щоб від всього серця! Ти найкраще явище в української реп-індустрії!

Трек насправді вийшов дуже крутим. І він дійсно останній, але трохи в іншому сенсі. Krechet сам прояснив ситуацію в інстаграмі:

Що ж... Я не збрехав - це мій останній трек. Останній трек для моїх концертів, де будуть разйо*и. Ви лише уявіть - туса, пригашене світло і всі разом «Квіткааааа, аааааа». Ухххх! А 9.07 EP - всім пи*да.

Складається враження, що 9 липня репер представить свій новий мініальбом. І це буде його друга робота за літо, адже нещодавно Krechet випустив мініальбом «5 хвилин». А також… отримав третю пальмову гілку! Його кліп «Засинай» переміг у номінації «Best video/clip» на фестивалі «RED movie awards» (Франція). Раніше цей кліп переміг в номінації «Найкраще музичне відео» на Music Video Underground Festival і нью-йоркському фестивалі Oniros Film Awards New York.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень